DigiCert and Symantec SSL   Partner in Ukraine logo HTTPS

FAQ по Wi-Fi сертифікатам SSL

Для чого потрібні сертифікати Wi-Fi ?
Як і SSL сертифікати для сайтів, сертифікати SecureWiFi підвищують довіру користувачів до загальнодоступних мереж Wi-Fi і постачальникам послуг, а також дозволяють вести бізнес в соціальних мережах Wi-Fi шляхом аутентифікації законних провайдерів і захисту конфіденційних даних.

Які функції виконує Вай Фай сертифікат?

  1. Аутентифікація постачальника послуг доступу
  2. Повідомляє ім'я і показує логотип постачальника послуг WiFi
  3. Шифрує призначені для користувача дані під час процесу реєстрації та зв'язку між мобільним пристроєм і сервером OSU
  4. Забезпечує спілкування з постачальником послуг
  5. Сумісний з усіма девайсами, що використовують Passpoint 2.0

Який стандарт використовується в Wi-Fi сертифікаті
Використовується X.509 - стандарт и ITU-T https://www.itu.int/rec/T-REC-X.509/en для інфраструктури відкритого ключа (Public key infrastructure, PKI) та інфраструктури управління привілеями (Privilege Management Infrastructure).

Що таке Passpoint ?
Passpoint - це програма, розроблена Wi-Fi Alliance з метою спрощення доступу до мережі в точках доступу і усунення необхідності пошуку і аутентифікації мережі при кожному підключенні. Passpoint автоматизує весь процес пошуку і вибору мережі, запитує з'єднання з точкою доступу і вводить облікові дані Перший випуск Passpoint був в 2012 році, а другий - в жовтні 2014 року.  

Які функції включені в версію Passpoint 2 ?
Перший випуск Passpoint включав функції вибору мережі і безпечного доступу. У другому випуску Passpoint, Wi-Fi Alliance представив нові, оптимізовані методи безпечної онлайн-реєстрації і надання політики. Сертифікати DigiCert SecureWiFi допомагають захистити процес реєстрації в точках доступу.  

Чи можу я використовувати інший тип сертифіката для захисту мого сервера OSU ?
Ні - Сертифікати WiFi можуть аутентифікувати постачальника послуг із-за спеціального кореня WiFi на сертифікованих Passpoint пристроях. Сертифікати WiFi - це єдиний вид сертифіката, який може забезпечити цю аутентифікацію і візуальні індикатори, такі як логотип та мережеве ім'я).  

Що таке логотип і мережеве (дружнє) ім'я?
Коли ви замовляєте сертифікат SecureWiFi, ви можете вказати логотип, дружнє ім'я або логотип і дружнє ім'я. Логотип і дружнє ім'я (мережеве ім'я) відображаються кінцевим користувачам після підтвердження сертифікатом WiFi на сервері OSU, щоб показати, що постачальник послуг був аутентифікований.  

Яку інформацію потрібно надати для отримання сертифікату SecureWiFi ?
Для замовлення сертифікату SecureWiFi вам необхідно вказати загальне ім'я сертифіката, логотип і / або мережеве ім'я, дані організації (ім'я, адреса) і контактні дані (ім'я, телефон, адреса електронної пошти). Верифікація компанії відбувається згідно із звичайними правилами випуску OV SSL сертифікатів  

Що таке Wi-Fi Alliance?
Альянс Wi-Fi - це глобальна галузева асоціація, яка регулює стандарти взаємодії і безпеки Wi-Fi. Альянс володіє торговою маркою «Wi-Fi» і диктує вимоги до пристрою, який отримав сертифікат Wi-Fi. WiFi Alliance встановлює стандарти і сертифікує пристрої, що підтримують WiFi, для забезпечення сумісності та безпеки.

Чи встановлюють сертифікати Wi-Fi протоколи бездротового безпеки, такі як WPA2 ?
Ні - Сертифікати WiFi використовуються тільки для шифрування даних під час процесу реєстрації. Вони не використовуються для шифрування даних, які передаються, коли кінцевий користувач переглядає Інтернет, такий захист забезпечують стандартніSSL сертифікатиНаписати повідомлення

Ваш email
Ваш телефон
Тема повідомлення
Текст повідомлення
Symantec SSL  сертификаты для Украины Слава Україні !


Symantec SSE+ лого адграфиксЗамовити зворотній дзвінок >>>
є питання: зателефонуйте +380672576220 skype: webtrust.ua
Top ^
Усі серти * Code * PDF * Email * IoT * Wi-Fi * PKI * DV * OV * EV * Новости * Help *

NO russia - мы не осблуживаем резидентов из россии Copyright © 1997-2018 adgrafics