Питання і відповіді по SSL Сертифікати для Wi-Fi Україна
Логотип департаменту безпеки WebTrust ТОВ Адграфікс

FAQ по Wi-Fi сертифікатам SSL

Для чого потрібні сертифікати Wi-Fi ?
Як і SSL сертифікати для сайтів, сертифікати SecureWiFi підвищують довіру користувачів до загальнодоступних мереж Wi-Fi і постачальникам послуг, а також дозволяють вести бізнес в соціальних мережах Wi-Fi шляхом аутентифікації законних провайдерів і захисту конфіденційних даних.

Які функції виконує Вай Фай сертифікат?

  1. Аутентифікація постачальника послуг доступу
  2. Повідомляє ім'я і показує логотип постачальника послуг WiFi
  3. Шифрує призначені для користувача дані під час процесу реєстрації та зв'язку між мобільним пристроєм і сервером OSU
  4. Забезпечує спілкування з постачальником послуг
  5. Сумісний з усіма девайсами, що використовують Passpoint 2.0

Який стандарт використовується в Wi-Fi сертифікаті
Використовується X.509 - стандарт и ITU-T https://www.itu.int/rec/T-REC-X.509/en для інфраструктури відкритого ключа (Public key infrastructure, PKI) та інфраструктури управління привілеями (Privilege Management Infrastructure).

Що таке Passpoint ?
Passpoint - це програма, розроблена Wi-Fi Alliance з метою спрощення доступу до мережі в точках доступу і усунення необхідності пошуку і аутентифікації мережі при кожному підключенні. Passpoint автоматизує весь процес пошуку і вибору мережі, запитує з'єднання з точкою доступу і вводить облікові дані. Перший випуск Passpoint був в 2012 році, а другий - в жовтні 2014 року.  

Які функції включені в версію Passpoint 2 ?
Перший випуск Passpoint включав функції вибору мережі і безпечного доступу. У другому випуску Passpoint, Wi-Fi Alliance представив нові, оптимізовані методи безпечної онлайн-реєстрації і надання політики. Сертифікати DigiCert SecureWiFi допомагають захистити процес реєстрації в точках доступу.  

Чи можу я використовувати інший тип сертифіката для захисту мого сервера OSU ?
Ні - Сертифікати WiFi можуть аутентифікувати постачальника послуг із-за спеціального кореня WiFi на сертифікованих Passpoint пристроях. Сертифікати WiFi - це єдиний вид сертифіката, який може забезпечити цю аутентифікацію і візуальні індикатори, такі як логотип та мережеве ім'я).  

Що таке логотип і мережеве (дружнє) ім'я?
Коли ви замовляєте сертифікат SecureWiFi, ви можете вказати логотип, дружнє ім'я або логотип і дружнє ім'я. Логотип і дружнє ім'я (мережеве ім'я) відображаються кінцевим користувачам після підтвердження сертифікатом WiFi на сервері OSU, щоб показати, що постачальник послуг був аутентифікований.  

Яку інформацію потрібно надати для отримання сертифікату SecureWiFi ?
Для замовлення сертифікату SecureWiFi вам необхідно вказати загальне ім'я сертифіката, логотип і / або мережеве ім'я, дані організації (ім'я, адреса) і контактні дані (ім'я, телефон, адреса електронної пошти). Верифікація компанії відбувається згідно із звичайними правилами випуску OV SSL сертифікатів  

Що таке Wi-Fi Alliance?
Альянс Wi-Fi - це глобальна галузева асоціація, яка регулює стандарти взаємодії і безпеки Wi-Fi. Альянс володіє торговою маркою «Wi-Fi» і диктує вимоги до пристрою, який отримав сертифікат Wi-Fi. WiFi Alliance встановлює стандарти і сертифікує пристрої, що підтримують WiFi, для забезпечення сумісності та безпеки.

Чи встановлюють сертифікати Wi-Fi протоколи бездротового безпеки, такі як WPA2 ?
Ні - Сертифікати WiFi використовуються тільки для шифрування даних під час процесу реєстрації. Вони не використовуються для шифрування даних, які передаються, коли кінцевий користувач переглядає Інтернет, такий захист забезпечують стандартніSSL сертифікати