DigiCert and Symantec SSL  Partner in Ukraine logo HTTPS

Уникайте здійснювати покупки на загальнодоступному Wi-Fi - дані, що відправляються через загальнодоступні мережі, можуть бути легко перехоплені і, отже, є вкрай небезпечними, тому уникайте вчиняти будь-які фінансові транзакції в загальнодоступному Wi-Fi - використовуйте захищену Wi-Fi мережу

DigiCert SSL Wi-Fi сертифікат IoT

 • Підтверджує всі Wi-Fi мобільні додатки Wi-Fi Alliance і засвідчує справжність постачальника послуг
 • У сертифікат за замовчуванням включений Wi-Fi Alliance логотип і назву вашої компанії *
 • Ваш логотип доступний відвідувачам на будь-якій мові
 • Назва вашої компанії доступна відвідувачам на будь-якій мові
 • У WiFi МультиДоменні сертифікат за замовчуванням включено 4 FQDN *
 • Шифрування онлайн-реєстрації
 • Працює з будь-якими пристроями, що використовують Passpoint 2.0
 • Показує логотип і ім'я мережі для кінцевих користувачів
 • Перевіряє справжність постачальника послуг
Купити Сертифікати ( 2 шт.) Ціна грн. рік

id 490
id 490 Secure Wi-Fi Server Certificate
cert Level: DigiCert SSL-OV FQDN
cert Code:D-OV-WIFI
9 676 грн.
16 284 грн.
1
2

id 491
id 491 Secure Wi-Fi Server Certificate SAN
cert Level: DigiCert SSL-OV SAN-4
cert Code:D-OV-WIFI-SAN
20 532 грн.
35 990 грн.
1
2


* альтернативна назва, логотип і додаткові домени для вашої компанії підключаються до сертифікату за окрему плату

SSL Сертифікати для Wi-Fi OSU серверів

логотип Wi-Fi альянсу Сертифікати Wi-Fi для OSU серверів (сервер онлайн реєстрації постачальника - Online Sign -Up) збільшує довіру до загальнодоступних точок доступу інтернет, захищає призначені для користувача дані і спрощує процес реєстрації. Вибір продуктів Wi-Fi CERTIFIED означає сумісність між брендами виробників, стандартні захисні заходи безпеки з WPA2 ™, а також легку настройку та управління за допомогою Wi-Fi Protected Setup ™. Логотип Wi-Fi CERTIFIED ™ використовується в широкому спектрі споживчих товарів.

Як працює WiFi сертифікат

Сертифікати DigiCert SecureWiFi встановлюються на серверах OSU постачальника послуг доступу і використовуються в процесі онлайн-реєстрації між постачальником послуг і кінцевим користувачем. Користувачам, що підключаються до точки доступу WiFi, буде представлений список постачальників послуг онлайн-реєстрації. У лістингах довірених постачальників послуг буде вказано унікальний логотип і підтверджене мережеве ім'я (дружнє ім'я). Цими спеціальними візуальними індикаторами можуть бути ідентифіковані довірені постачальники послуг. Однак ці індикатори будуть відображатися тільки в тому випадку, якщо у постачальника послуг реєстрації є дійсний сертифікат WiFi, встановлений на їх сервері OSU. Це можливо завдяки спеціальному кореневого сертифікату WiFi на сертифікованих Passpoint пристроях, які дозволяють пристрою перевіряти сертифікат на сервері OSU. Як тільки користувач вибирає постачальника послуг, будь-яка інформація, передана в процесі онлайн-реєстрації, зашифрована сертифікатом WiFi. Це означає, що логін, пароль або інша захищена інформація зашифрована сертифікатом і передається серверу OSU, усуваючи ризик перехоплення особистих логінів або фінансових даних.

Марійка зайшла в кафе і хоче отримати доступ до Wi-Fi-точки з її мобільного пристрою. Вона бачить список доступних постачальників послуг, її мобілка або планшет автоматично перевірить сервер OSU на наявність сертифіката у постачальників і, для аутентіфікованих постачальників, поруч з їх іменами з'явиться логотип і / або дружнє ім'я. У мобільному пристрої Марійки за замовчуванням встановлений кореневий сертифікат DigiCert, який дозволяє пристрою дізнатися, чи є сертифікат Secure WiFi справжнім. Дізнавшись, які постачальники безпечні у використанні, Марійка може з упевненістю вибрати один з них. Вибір постачальника, який відображає логотип і / або дружнє ім'я, запустить сеанс, який повністю зашифрований, захищаючи все її дані для входу та інформацію про платежі. Як тільки процес реєстрації завершений, сеанс з постачальником послуг закінчується, і Марійка може продовжити звичайний перегляд мережі інтернет через точку доступу. Як відбувається захист передачі пароля і логіна при доступі до точки

Чому DigiCert Wi-Fi сертифікат

 • DigiCert є авторизованим постачальником сертифікатів для WiFi Alliance, і уповноважений випускати сертифікати WiFi для Passpoint.
 • Сертифікати Wi-Fi включають логотип і назва організації постачальника послуг доступу, аутентифікацію і безпечне з'єднання для кінцевого користувача.
 • Щоб отримати сертифікат Wi-Fi, постачальники послуг повинні пройти процес перевірки
 • Як тільки кінцевий користувач встановлює з'єднання з сервером OSU, їх взаємодія з цим сервером зашифрована під час процесу реєстрації, включаючи їх конфіденційну інформацію.
 • Сертифікати Wi-Fi працюють з усіма пристроями Passpoint, тому вам не потрібно турбуватися про будь-які додаткові проблеми.


Написати повідомлення

Ваш email
Ваш телефон
Тема повідомлення
Текст повідомлення
Symantec SSL сертификаты для Украины Слава Україні !


Symantec SSE+ лого адграфиксЗамовити зворотній дзвінок >>>
є питання: зателефонуйте +380672576220 skype: webtrust.ua
Top ^
Усі серти * Code * PDF * Email * IoT * Wi-Fi * PKI * DV * OV * EV * Новости * Help *

NO russia - мы не осблуживаем резидентов из россии Copyright © 1997-2018 adgrafics