Приклади використання вай фай в різних галузях життя SSL Сертифікат для захисту Wi-Fi Україна
Логотип департаменту безпеки WebTrust ТОВ Адграфікс

Використання Wi-Fi в різних областях

Де б ми не знаходилися зі своїми мобільними пристроями, найважливішою річчю є наявність зв'язку. Наприклад Ваш телефон точно знає місце виїзду і постійно знаходиться в пошуку локально доступного з'єднання. Ви навіть не замислюєтеся про телефон, переміщаючись з однієї точки в іншу, ви завжди будете перебувати в операторській, або дружній їй мережі. Для з'єднання з мережею вам необхідно зареєструватися, ввести дані кредитної картки, якщо необхідно для оплати, пароль або логін, особисті дані та ін. І після цього Ви отримаєте дозвіл на вхід в локальну Wi-Fi мережу в кафе, готелі, аеропорту та інших публічних місцях.

Нове покоління бездротових з'єднань під назвою Passpoint стандартів NGH (Next Generation Hotspot) і Hotspot 2.0 впроваджено Wireless Broadband Alliance (WBA). Для роботи з Passpoint телефони повинні мати відповідну сертифікацію і специфікацію, що включає в себе заходи безпеки, шифрування, ідентифікацію та підтримку протоколів 802.11n, 802.1x та 802.11u. Найбільший провайдер Wi-Fi точок доступу Boingo запустив Passpoint в Чиказькому аеропорту O'Hare у вересні 2014 року

Для громадських хот-спотів

Призначено прибрати нешифроване підключення від клієнта до точки доступу, транслювати точки доступу як безпечні і спростити процедуру авторизації клієнта за стандартом Wi-Fi Passpoint. По цьому стандарту авторизуватися клієнт може починаючи з сім-карти, закінчуючи сертифікатами. Автоматичне підключення мобільних пристроїв до бездротових мереж або з пріоритетом, або дозволом підключатися тільки до безпечних мереж. Принцип роботи: клієнт бачить мережу, може побачити, що у цього хот-споту є сертифікат. Якщо сертифікат виданий довіреним видавцем, далі йде автоматичне підключення в цій мережі. Шифрування починається відразу, як починається підключення, тому що за стандартом Passpoint користувачу не потрібно десь отримувати і вводити логін / пароль в пристрій, а дані для підключення (логін / пароль / ключ шифрування) відразу передається на клієнтський пристрій.

Ось як виглядає Ваша подорож з непомітним використанням Passpoint в телефоні як відбувається зв

Офіс, бізнес-центр, корпоративна мережа

Wi-Fi мережа - повноцінна альтернатива і заміна провідної мережі. Бездротова корпоративна мережа повинна відповідати двом основним критеріям: безпека і стабільна роботи.

Мережа відеоспостереження

Розширення покриття Wi-Fi мережі організації поза межами будівель для організації відеоспостереження по периметру території. Це вигідніше, як економічно, так і з точки зору термінів реалізації проекту, використовувати бездротове покриття для забезпечення зв'язку між камерами і сервером відеоспостереження.

Банки, держструктури

Максимальний рівень захисту WI-Fi мережі організації. Надійна і продуктивна Wi-Fi мережа. До недавнього часу розгортання повноцінної Wi-Fi мережі на об'єктах, що вимагають високого рівня безпеки, було під забороною, тому що вважалося, що бездротове середовище буде слабким місцем системи безпеки. Зараз же, завдяки розвитку технологій, можна побудувати надійну і продуктивну Wi-Fi мережу, яка не поступатиметься за ступенем захищеності мережевій кабельнїй інфраструктурі.

Бездротовий міст

Об'єднання в одну мережу віддалених об'єктів за допомогою технології бездротового з'єднання. Об'єднання декількох корпусів компаній в єдину мережу, підключення віддалених селищ і об'єктів до загальної мережі провайдера або, наприклад, винесення камери відеоспостереження на віддалений пункт охорони.

Лікарні, поліклініки.